Anetis17
Anetis17.blog.interia.pl
Powrót

WiTaM WaS ;)

2008-06-22

Zawsze tylko czytałam opowiadania o siatkówce.Postanowiłam spróbować i swoich sił.Będę pisała opowiadanie o siatkówce ;).Zachęcam do czytania ;]
P.S:
1.Komentarze niestosowne będą odrazu kasowane.
2.Nie każdy musi go czytać jeśli się nie podoba.
3.Opowiadanie jest fikcją.
ZAPRASZAm ;D

Dusia 2008-07-03
bardzo fajna notka:)czekam na nastepna:)
Księga gości
 

Michał Winiarski(24lat)


Mieszka  we Włoszech.Gra w klubie Itas Diatec Trentino.Ma dużo przyjaciół m.in Bartka Kurka.Obecnie jest sam.Po zakończonych sezonach w Italii zawsze jest w Polsce,gdzie gra w Rep.kraju i odpoczywa.Ma duże poczucie humoru.

Bartosz Kurek(22lata)
Mieszka w Opolu,gdzie studiuje AWF.Gra w Rep.Polski i klubie PGE Skra Bełchatów.Przyjaciel Michała.Tak jak on jest sam.Ostatnio był w związku,ale dziewczyna okazała się pomyłką ;)Czeka na tą jedyną.

Maja Bajkiewicz(20lat)

 

 

Studentka fizjoterapii w Opolu.Mieszka razerm ze swoją przyjaciółką Magdą.Bardzo lubi siatkówkę.Stara się jeżdzić na każde mecze Reprezentacji w Polsce.Jest sama,czeka na "księcia"z bajki.

Magda Szymonowicz(21lat)

Studentka na II roku Psychologii w Opolu.Mieszka ze swoją przyjaciółką Majką.Tak samo jak ona kocha siatkówkę.Ma swojego ulubionego siatkarza.Jest bardzo spontaniczna.

Milena Kulewicz(24lat)


 

 

 
 


Sąsiadka Majki i Magdy.Mieszka na przeciwko dziewczyn.Studiuje prawo.Jest bardzo żywiołową osobą.Pomimo,że zna krótko dziewczyny szybko się z nimi zaprzyjaźniła.Dużo czasu spędza z nimi.Tak samo jak one lubi siatkówkę.

Zobacz serwisy INTERIA.PL